GALERIA ZDJĘĆ MOŻE NIE IDEALNYCH BO POPRAWIANYCH PRZEZ APLIKACJĘ…

Dziś chciałam sprawdzić jak wyglądam w bardziej wyzywającym kolorze. I wybrałam czerwony. Czy mi pasuje? No mi się podoba:-) Sorki jeżeli zdjęcia są niektóre deko bardziej rozneglizowane. To bikini. Tak laże po domu w te upały. Inaczej nie da rady:-)))

Zdjęcia są z różnego czasu lecz najwięcej jest świeżych. Ja osobiście w ogóle się nie maluję. Nie używam fluidow tzw tapet. Może tego nie widać po zdjęciach bo czyszcze twarz w fotoshopie. Czemu? Bo mam twarz w bliznach. A szkoda bo jestem bardzo piegiwata. I bardzo to lubię. Lecz niestety aplikacja wyczyszcza wszystko. Jedyny makijaż jaki stosuję to malowanie rzęs. A ostatnio zmajoma brwi zrobiła mi henna. Uważam, że kobiety na co dzień nie powinny się malować. Moim zdaniem to niszczenie skóry.

CZERWONY

Tak ten kolor wybrałam z dwóch powodów: Pierwszy powód to ciekawość, a drugi to zdjęcia pod reklame portalu erotycznego tylko dla panów 21+. Nie mnie tam nie ma. Ja tylko promuje i zachęcam do rejestracji. Więc chętnych Panów pomóc mi i wesprzeć moją sytuację znaną Wam bardzo zapraszam na poniższy link. Jest ram wiele portali o podobnej tematyce. Zapraszam do rejestracji w każdym i potwierdzenie e- mailem. Lecz dziś głównie skupiam się na BRUDNY ROMANS. Mnie takie rzeczy nke ciekawią lecz po reklamować mogę. Trzeba jakoś walczyć o lepsze jutro co nie?

Znajdziecie tam też ALLEGRO gdzie zapraszam na zakupy. Mam prowizję z tego.

CZERWONY CZY MI PASUJE?

ZAPRASZAM TAKŻE NA INNE BLOGI:

Przez życie z uśmiechem

Wędkarstwo z pasją

Pomoc i psychologia

INNE MOJE GALERIE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY W AliExpress

Zdj. użyte na blogu własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *